Opis uczelni

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EduFactory oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Wyjątkowe korepetycje dla studentów medycyny!

Zapraszamy na specjalne kursy i korepetycje dla studentów WUM z kierunku lekarskiego. 

Z nami zaoszczędzisz swój czas i przygotujesz się efektywniej do zdania najtrudniejszych przedmiotów na medycynie jak anatomia, fizjologia, patofizjologia czy farmakologia. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych Prowadzących, którzy nauczają wymaganych zagadnień w uporządkowany i klarowny sposób. Każdy kursant otrzymuje ponadto pakiet materiałów, ułatwiających naukę!

Nasze kursy

Anatomia

Fizjologia

Patofizjologia

Farmakologia i toksykologia

Patomorfologia

Lekarski Egzamin Końcowy (LEK)

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Współpracujących firm

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać na zajęcia?

Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji o zajęciach najlepiej jest napisać na nasz profil na Facebooku. Ewentualnie można również wysłać zapytanie za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie (nieco dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź)

Czy kursy są dostosowane do wymagań na egzaminie?

Tak, zajęcia z części przedmiotów są dostosowane do wymagań na egzaminie. Warto dopytać nas o tę kwestię, natomiast nawet gdybyśmy nie mieli przygotowanego specjalnego kursu to można przesłać nam zadania/zakres materiału i na tej podstawie poprowadzimy korepetycje.

Czy można zebrać własną grupę?

Tak, jak najbardziej. Ponadto osoba zbierająca grupę otrzymuje dodatkowy rabat. Grupa może liczyć od 2 do maksymalnie 14 osób. Oczywiście im więcej osób tym mniejsza stawka godzinowa w przeliczeniu na osobę.

Czy można umówić się na zajęcia indywidualne?

Tak, prowadzimy także zajęcia indywidualne.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć zależy przede wszystkim od liczby osób w grupie. Najdroższe będą oczywiście zajęcia indywidualne, natomiast w przypadku zajęć grupowych koszt rozkłada się na wszystkie osoby, dzięki czemu jest stosunkowo niski. Aby uzyskać dokładny cennik wystarczy napisać do nas na profil.

Masz dodatkowe pytania?

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

    Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

    Artykuły na blogu powiązane z kategorią