Opis uczelni

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY. oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Kursy i korepetycje dla studentów Informatyki

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem regularnie prowadzimy korepetycje indywidualne i grupowe dla studentów PJATK. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy programowania – w tym przypadku studenci i absolwenci PJATK, którzy sami kilka lat temu bardzo dobrze zaliczyli najtrudniejsze przedmioty. Gwarantujemy wysoką jakość zajęć, więc jeśli nie spełnią one Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować po godzinie BEZ PŁACENIA. 

Zastrzeżenie: W trosce o przejrzystość przekazywanych informacji podkreślamy, iż jesteśmy podmiotem całkowicie niezależnym od uczelni PJATK, niezwiązanym z nią w żaden sposób. Jesteśmy prywatną szkołą organizującą sprofilowane kursy i szkolenia.

Nasze kursy

Podstawy programowania w Javie (PPJ)

Techniki i architektura komputerów (TAK)

Analiza matematyczna (AM)

Wprowadzenie do systemów informacyjnych (WSI)

Programowanie obiektowe i GUI (GUI)

Algebra liniowa i geometria (ALG)

Matematyka dyskretna (MAD)

Relacyjne bazy danych (RBD)

Programowanie w językach C i C++ (PJC)

Algorytmy i struktury danych (ALG)

Sieci komputerowe i programowanie sieciowe w języku Java (SKJ)

Systemy baz danych (SBD)

Uniwersalne techniki programowania (UTP)

Narzędzia sztucznej inteligencji (NAI)

Projektowanie systemów informacyjnych (PRI)

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Współpracujących firm

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać?

Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji o kursie najlepiej jest napisać na nasz profil na Facebooku korzystając z okienka messengera w prawym dolnym rogu strony. Ewentualnie można również wysłać zapytanie za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie (nieco dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź)

Czy kursy są dostosowane do wymagań na egzaminie?

Tak, prowadzący zajęcia zna specyfikę danego przedmiotu, w przeszłości sam go zdawał uzyskując bardzo dobrą ocenę.

Czy można zebrać własną grupę?

Tak, jak najbardziej. Ponadto osoba zbierająca grupę otrzymuje dodatkowy rabat. Grupa może liczyć  od 2 do maksymalnie 14 osób. Oczywiście im więcej osób tym mniejsza stawka godzinowa w przeliczeniu na osobę

Czy można umówić się na zajęcia indywidualne?

Tak, prowadzimy także zajęcia indywidualne.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć zależy przede wszystkim od liczby osób w grupie. Najdroższe będą oczywiście zajęcia indywidualne, natomiast w przypadku zajęć grupowych koszt rozkłada się na wszystkie osoby, dzięki czemu jest stosunkowo niski. Aby uzyskać dokładny cennik wystarczy napisać do nas na profil FB korzystając z okna messengera w prawym dolnym rogu naszej strony.

Masz dodatkowe pytania?

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

    Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

    Artykuły na blogu powiązane z kategorią

    Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY. oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.