Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EduFactory oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.

kurs jezyka obcego

Egzamin certyfikacyjny z języka angielskiego na B2 - edycja: ZIMA 2023

Egzamin na B2 z języka angielskiego nie musi już spędzać Ci snu z powiek! Nasz intensywny kurs przygotowawczy opiera się na sprawdzonej formule nauczania i jest w pełni dostosowany do wymagań stawianych na egzaminie. Naszym podstawowym celem jest taka nauka języka angielskiego, aby zdanie egzaminu na wysoką ocenę nie stanowiło dla Ciebie problemu!

W tym semestrze podstawą naszych przygotowań są zajęcia online z doświadczonym lektorem, doskonale zaznajomionym z formułą egzaminu. Oprócz tego każdy uczestnik otrzymuje komplet autorskich materiałów, umożliwiających stałą weryfikację umiejętności i regularną powtórkę. W trakcie przygotowań lektor jest też w stałym kontakcie z uczestnikami!

Nasza oferta obejmuje zarówno zajęcia grupowe jak i przygotowania indywidualne. Wszystkim zainteresowanym wysyłamy darmową próbkę testu, która pozwoli nam ocenić, nad którymi aspektami najbardziej musisz pracować oraz pozwoli nam przyporządkować Cię do odpowiedniej grupy bądź zaproponować zajęcia indywidualne.

W ofercie mamy także przygotowanie z poziomów B1 oraz C1. Kursy są organizowane dla zebranych grup. Zgłoś chęć udziału lub zadaj dodatkowe pytania na nasz fanpage EduFactory!

Co oferujemy?

 • 10+2 godzin lekcyjnych zajęć ONLINE
 • Komplet materiałów do nauki
 • Stała weryfikacja wiedzy
 • Stały kontakt mailowy z prowadzącym
 • Próbny egzamin na koniec kursu
EduFactory
EduFactory

Co oferujemy?

 • 10+2 godzin lekcyjnych zajęć ONLINE
 • Komplet materiałów do nauki
 • Stała weryfikacja wiedzy
 • Stały kontakt mailowy z prowadzącym
 • Próbny egzamin na koniec kursu
EduFactory

Główne zalety naszego kursu:

 • Małe grupy zajęciowe
 • Dopracowany przez lata tok efektywnych przygotowań
 • Doskonale dopracowane, obszerne materiały
 • Elastyczne godziny zajęć
 • Doświadczeni lektorzy, posiadający certyfikat CPE

W przypadku nadchodzącej edycji kursu wszystkie zajęcia organizujemy za pośrednictwem specjalnie przeznaczonej do tego celu platformy. Dowiedz się więcej pisząc na nasz fanpage EduFactory!

Kurs pod nową formułę egzaminu 2021!

Kurs będzie składał się z dwóch części – w grupie (10 godzin lekcyjnych) i w dwójkach (2 godziny lekcyjne).

W ramach kursu będziemy przede wszystkim pracować nad:

 • tworzeniem wypowiedzi pisemnej opinion essay (40 na 120 pkt.)
 • częścią ustną – rozmowa z egzaminatorem (40 na 120 pkt.)
 • częścią ustną – lukami (20 na 120 pkt.)

W mniejszym stopniu omówione będą dwie pozostałe części dotyczące:

 • rozumienia ze słuchu (10 na 120 pkt.)
 • czytanie ze zrozumieniem (10 na 120 pkt.)

W części pisemnej kurs udzieli odpowiedzi na następujące pytania: jakich wyrażeń warto używać, jakich błędów gramatycznych się wystrzegać, jakich słów unikać, jak gramatycznie urozmaicić pracę oraz jak utrzymać naturalny bieg wypowiedzi pisemnej.

W części ustnej skupimy się na powtórce najważniejszych struktur gramatycznych oraz przeanalizujemy, co najczęściej pojawia się jako odpowiedzi w lukach. Część praktyczna w ramach egzaminu ustnego (rozmowa z egzaminatorem) będzie przeprowadzona w mniejszych dwuosobowych zespołach (2 kursantów + lektor). W tej części skupimy się na przydatnych wyrażeniach, poprawnej wymowie oraz eliminacji błędów w mówieniu.

Zajęcia będą prowadzone przez naszych najlepszych i najbardziej doświadczonych prowadzących. Każdy kursant otrzyma komplet materiałów opracowanych przez naszego lektora, który zawodowo zajmuje się tworzeniem tekstów po angielsku. Dodatkowo, uczestnicy kursu będą w stałym kontakcie z prowadzącymi aż do dnia egzaminu.

Zajęcia indywidualne:
60 zł za godzinę lekcyjną
Zajęcia grupowe:
od 250 zł za CAŁY KURS

Zachęcamy do samodzielnego łączenia się w grupy.

Osoby zbierające grupę otrzymują specjalne rabaty!

O terminy oraz liczbę wolnych miejsc w grupie zapytaj na nasz fanpage EduFactory!

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać?

Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji o kursie najlepiej jest napisać na nasz profil na Facebooku korzystając z okienka messengera w prawym dolnym rogu strony. Ewentualnie można również wysłać zapytanie za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie (nieco dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź)

Ile osób liczą grupy?

Liczebność grup jest różna i waha się od 3 do 8 uczestników. Dzięki tak małej liczbie uczestników zajęcia mogą być prowadzone sprawnie i efektywnie przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdego z Was.

Czy kurs jest dostosowany do wymagań na egzaminie?

Tak. Formuła kursu została skonstruowana tak, aby możliwe było opanowanie każdego rodzaju zadania na egzaminie. Na bieżąco dokonujemy aktualizacji i śledzimy także wszelkie zmiany w formule egzaminu.

Czy można zebrać własną grupę?

Oczywiście. Zachęcamy do samodzielnego dobierania się w grupy i zgłaszania do nas – możliwe są wtedy dodatkowe rabaty dla osoby zbierającej grupę. Wyjątkiem są okresy najbardziej intensywne, tuż przed sesją kiedy możemy nie mieć dostępnych wolnych terminów. Ale zawsze warto zapytać

Czy można umówić się na zajęcia indywidualne?

Tak, prowadzimy także zajęcia indywidualne.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć zależy przede wszystkim od liczby osób w grupie. Najdroższe będą oczywiście zajęcia indywidualne, natomiast w przypadku zajęć grupowych koszt rozkłada się na wszystkie osoby, dzięki czemu jest stosunkowo niski. Aby uzyskać dokładny cennik wystarczy napisać do nas na profil FB korzystając z okna messengera w prawym dolnym rogu naszej strony.

Masz dodatkowe pytania?

+48 512 987 662

Zapisz się na kurs

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.