EduFactory Academy of Skills

Szkolenia Excel (KURSY ONLINE)

Szkolenia Excel opierają się na najbardziej skutecznej formule nauczania umiejętności specjalistycznych – połączenia stacjonarnych zajęć z samodzielną analizą zadań sytuacyjnych pod okiem mentora. Najpierw w kilkuosobowych grupach poznasz najważniejsze zastosowania Excela. Następnie samodzielnie rozwiążesz realne problemy sytuacyjne (case study). Na koniec skonsultujesz swoje rozwiązanie z prowadzącym szkolenie.

Skróty w Excelu, które ułatwią Ci życie!

Opcje kursu (ONLINE)

Oferta obejmuje 3 poziomy zaawansowania Excela:

EXCEL 1 - Podstawowy

(6h zajęć ONLINE)

Cena: 249 zł

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY SZKOLENIOWE!

(w dalszej części zakładki)

 1. Podstawowe informacje o Excelu (kluczowe fakty, obszary zastosowania, budowa okna Excela)
 2. Podstawowe operacje (dodawanie i usuwanie arkuszy, zapisywanie pliku, formatowanie, kopiowanie, sortowanie i filtrowanie, znajdź i zamień, tekst jako kolumny, usuwanie duplikatów)
 3. Wprowadzenie do formuł (pierwsze formuły: SUMA, ŚREDNIA, MIN, MAX, zaokrąglenia, ILE.NIEPUSTYCH, podstawowe formuły warunkowe, adresowanie, tabliczka mnożenia, kopiowanie formuł)
 4. Podstawy prezentacji danych (podstawowe rodzaje wykresów, operacje na wykresach)
 5. Powtórzenie wiadomości
Zapytaj o dodatkowy rabat!

EXCEL 2 - Średnio zaawansowany

(8h zajęć ONLINE)

Cena: 299 zł

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY SZKOLENIOWE!

(w dalszej części zakładki)

 1. Podstawowe formuły warunkowe (JEŻELI, ORAZ, LUB, nowa formuła – WARUNKI, zagnieżdżanie formuł warunkowych)
 2. Zaawansowane formuły warunkowe (sumy warunkowe, zliczanie warunkowe)
 3. Formuły tekstowe (przykłady formuł tekstowych, zagnieżdżanie formuł tekstowych)
 4. Formuły daty i czasu (przykłady formuł daty, przykłady formuł czasu)
 5. Podstawowe formuły wyszukiwania (WYSZUKAJ.PIONOWO, WYSZUKAJ.POZIOMO i WYSZUKAJ)
 6. Obsługa błędów (formuły związane z obsługą błędów, zagnieżdżanie formuł obsługi błędów) oraz innych funkcji
 7. Podstawy tabel przestawnych (podstawowe informacje, pierwsza tabela przestawna, formatowanie i aktualizacja danych, przewaga tabeli przestawnej nad zwykłą tabelą, podstawowe obliczenia)
 8. Zastosowanie Excela w pracy zawodowej – powtórzenie wiadomości (przykładowe zadania rekrutacyjne, przykładowe zadania z pracy zawodowej)

EXCEL 3 - Zaawansowany

(10h zajęć ONLINE)

Cena: 399 zł

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY SZKOLENIOWE!

(w dalszej części zakładki)

 1. Zaawansowane możliwości sortowania i filtrowania (sortowanie niestandardowe, filtr zaawansowany)
 2. Formuły warunkowe (zaawansowane formuły warunkowe, nowa formuła – WARUNKI, zagnieżdżanie formuł warunkowych)
 3. Formuły wyszukiwania (zaawansowane formuły wyszukiwania)
 4. Obsługa błędów (formuły związane z obsługą błędów, zagnieżdżanie formuł obsługi błędów oraz formuł wyszukiwania)
 5. Zaawansowane możliwości tabel przestawnych (pola obliczeniowe, grupowanie danych, sumy częściowe i końcowe, sposoby wyświetlania tabeli przestawnej, fragmentator, oś czasu, wykresy przestawne)
 6. Podstawy Power Query (kluczowe fakty, obszary zastosowania, budowa okna Power Query, podstawowe operacje, import danych z innego pliku Excela oraz plików tekstowych i CSV, przekształcanie danych)
 7. Podstawy VBA (kluczowe fakty, obszary zastosowania, budowa okna edytora VBA, definicja makra, nagrywanie i zapisywanie, odwołania względne i bezwzględne, sposoby uruchamiania makr, podstawowe konstrukcje i pętle)
 8. Zastosowanie Excela w pracy zawodowej na poziomie zaawansowanym (przykładowe zadania rekrutacyjne, przykładowe zadania z pracy zawodowej)
Zapytaj o dodatkowy rabat!
Zapytaj o dodatkowy rabat!
Zapytaj o dodatkowy rabat!
Zapytaj o dodatkowy rabat!

Ważne informacje o szkoleniu

Prowadzący

Prowadzącymi szkolenia są doświadczeni mentorzy, na co dzień wykorzystujący program Excel w pracy zawodowej. Są odpowiedzialni za przeprowadzanie różnego rodzaju analiz między innymi dla największych państwowych spółek, w czym bez wątpienia pomaga im perfekcyjna znajomość tajników i mniej znanych zastosowań programu Excel. Charakteryzuje ich nie tylko pełna znajomość użytkowania programu, ale także umiejętności doradcze związane z jego wykorzystaniem przy rozwiązywaniu różnego rodzaju case study.

Prowadząc szkolenia są nastawieni na wykorzystanie Excela w praktyce!

Pakiety szkoleń

Oprócz standardowych cen i rabatów podanych powyżej, aktualnie dajemy możliwość zakupu szkoleń excel w pakietach w następujących cenach:

 • EXCEL 1 + EXCEL 2 – 420 zł
 • EXCEL 2 + EXCEL 3 – 520 zł
 • EXCEL 1 + EXCEL 2 + EXCEL 3 – 650 zł

Płatność

W momencie zapisu na szkolenie wymagamy wpłaty zadatku w wysokości około 30% całkowitej ceny. Pozostałą część należnej kwoty należy uregulować najpóźniej pierwszego dnia zajęć. W wyjątkowych sytuacjach umożliwiamy również system płatności ratalnej rozłożony w dłuższym czasie. Nierzadko cena szkolenia objęta jest okresowym rabatem, dlatego warto dopytać o niego przy samym zapisie. Również kupując więcej niż jedno szkolenie lub zapisując się w kilka osób przyznajemy dodatkowy rabat.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Przed zakończeniem szkolenia przeprowadzany jest egzamin sprawdzający nabytą wiedzę i nowe umiejętności. Po jego pozytywnej ocenie przez prowadzącego, każdemu uczestnikowi przysługuje imienny, kodowany certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia na określonym poziomie. Certyfikaty wręczane są przez prowadzącego na ostatnich zajęciach. Po zakończeniu szkolenia oferujemy możliwość kontynuacji kształcenia, a także doradztwo mentora i jego pomoc w znalezieniu pracy związanej z nowo nabytymi umiejętnościami.

W cenie kursu są 2 podejścia do egzaminu końcowego!

Grupa zajęciowa

Zależy nam na wysokiej jakości i komforcie odbywanego szkolenia. Zajęcia stacjonarne przeprowadzane są w małych grupach o liczebności około 5-7 osób. Dzięki temu gwarantujemy indywidualne podejście prowadzącego do każdego z uczestników. Podczas szkolenia, na bieżąco zgłaszasz wszelkie problemy lub niezrozumiałości i otrzymujesz natychmiastową pomoc. Z opinii naszych poprzednich uczestników wynika, że małe grupy nie tylko umożliwiły lepszy kontakt z prowadzącym, a także nierzadko dały możliwość do wzajemnej integracji uczestników i w późniejszym czasie do ich uczestnictwa we wspólnych projektach związanych z tematyką szkolenia.

Dla bardziej wymagających umożliwiamy również zorganizowanie szkolenia indywidualnego lub dedykowanego szkolenia skierowanego dla konkretnej liczby osób. W takim przypadku prosimy o kontakt poprzez naszego fanpage’a na Facebooku EduFactory lub poprzez naszego maila academy@edufactory.pl w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Lokalizacja

Zajęcia stacjonarne odbywają się w jednym z naszych dwóch lokali znajdujących się przy Placu Politechniki:

 • ul. Śniadeckich 20/5, Warszawa
 • ul. Lwowska 2a/14, Warszawa

W dniu poprzedzającym szkolenie zawsze wysyłamy informacje z dokładną lokalizacją oraz salą. Oba lokale znajdują się w odległości 3 min pieszo od stacji Metro Politechnika. Dysponujemy 7 salami zajęciowymi, wyposażonymi w telewizory LED oraz tablice lekcyjne. Na czas zajęć umożliwiamy również wypożyczenie laptopa, niezbędnego do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Natomiast zachęcamy do wzięcia ze sobą własnego sprzętu. Dla uczestników przygotowany jest również bar kawowy, dostępny przez cały czas trwania szkolenia. Obecnie zajęcia odbywają się także ONLINE.

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zapisać się na szkolenie?

Umożliwiamy aż trzy opcje zapisu na szkolenie:

 • poprzez wiadomość na nasz fanpage na Facebooku Edufactory
 • poprzez wypełnienie formularza w zakładce poświęconej szkoleniu
 • poprzez napisanie maila na academy@edufactory.pl

Ze względu na czas realizacji zapisu najbardziej rekomendowaną opcją jest wiadomość na nasz fanpage na Facebooku.

Do kiedy najpóźniej mogę się zapisać?

Zapisać można się w dowolnym momencie, jednak zachęcamy by zrobić to możliwie szybko. W związku z małą liczebnością grupy mamy ograniczoną liczbę miejsc, a także wraz z upływem czasu przestają obowiązywać pierwotnie przysługujące rabaty.

Czy wpłata zadatku podlega ewentualnemu zwrotowi?

Wpłata zadatku jest bezzwrotna. W wyjątkowych sytuacjach umożliwiamy przepisanie wartości zadatku na poczet przyszłego lub innego szkolenia z naszej oferty w ramach Academy of Skills.

Czy mam wpływ na terminy zajęć stacjonarnych?

Jeżeli zaproponowane przez nas terminy szkolenia Ci nie odpowiadają, zachęcamy do kontaktu. W przypadku, gdy zgłosi się do nas więcej osób z podobną prośbą, zawsze staramy się zorganizować drugą turę lub zmienić terminy wcześniej zaplanowanego szkolenia.

Co mogę zrobić, gdy w trakcie szkolenia okaże się, że nie jestem w stanie w nim dalej uczestniczyć?

W takim przypadku prosimy o zgłoszenie do nas takiej sytuacji. Zawsze staramy się zachować elastyczne podejście do klienta i w takich sytuacjach zazwyczaj proponujemy kontynuację szkolenia w następnej edycji.

Masz dodatkowe pytania?

+48 512 987 662

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  Artykuły na blogu powiązane z kategorią