Sprawdzian kwalifikacyjny na studia magisterskie 2024 r.

(formularz zapisowy znajduje się na dole strony)

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY. oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.

Szkoła Główna Handlowa

Dostań się na SGH z EduFactory!

Co roku kilka tysięcy studentów aplikuje na studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej. Aby dostać się na najlepszą uczelnię ekonomiczną w kraju trzeba uzyskać bardzo dobry wynik na sprawdzianie kwalifikacyjnym, lepszy od wielu innych kandydatów. Nasz kurs od lat cieszy się uznaniem oraz dużą skutecznością w przygotowywaniu kandydatów do tego ważnego egzaminu. Jeśli rozważasz studia w SGH to staraj się maksymalizować swoje szanse na ostateczny sukces. Sprawdzian jest trudny, ale jak najbardziej osiągalny przy odpowiednim planie przygotowań, nawet dla osób, które do tej pory studiowały kierunki niezwiązane z ekonomią. Warto wybrać SGH i warto efektywnie wykorzystać swoją szansę!

Zapisz się już teraz na przygotowania do egzaminu w 2024 r. Uzyskaj niższą cenę w ramach trwającej promocji. Odbierz niebawem materiały do nauki.

Zapisz się na wydarzenie!

We wtorek, 18. maja zapraszamy wszystkich na 60-minutowe otwarte spotkanie poświęcone przygotowaniom do sprawdzianu kwalifikacyjnego na studia magisterskie w SGH!

Więcej informacji na Facebooku. Kliknij w grafikę i dołącz do wydarzenia aby być na bieżąco!

Do końca PROMOCJI LAST MINUTE:

(aby skorzystać z promocji wystarczy w czasie wypełnić formularz na dole strony)
2022/06/29 23:59:59

Główne zalety naszego kursu:

 • Małe grupy zajęciowe
 • Dopracowany przez lata efektywny tok przygotowań
 • Doskonale dopracowane, obszerne materiały
 • Dużo lepsze opinie w porównaniu z konkurencyjnym kursem (Sprawdź tutaj)
 • Możliwość uzyskania materiałów do nauki od razu po zapisie
 • Tryb zajęć w ciągu tygodnia lub weekendowy (Sprawdź dostępne terminy)
 • Doskonała lokalizacja zajęć stacjonarnych – przy Metrze Politechnika
 • Wysoka zdawalność po kursie: ok. 85-90%
 • Dostępny tryb zdalny – Kurs Online! (nowość)

Sprawdzian kwalifikacyjny w ramach rekrutacji na rok akademicki 2024/2025 składa się z następujących modułów:

 • Moduł ogólno-językowy – obowiązuje wszystkich kandydatów (30 pytań)
 • Moduł ilościowy – obowiązuje tych kandydatów, którzy aplikują na kierunki: Analiza danych – big data; Ekonomia; Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne (25 pytań)
 • Moduł jakościowy – obowiązuje tych kandydatów, którzy aplikują na kierunki inne niż wymienione w punkcie powyżej (25 pytań)

Sprawdzian przeprowadza się w formie kodowanego testu, a w sumie do zdobycia jest 100 punktów. Zagadnienia obejmują bardzo szeroki zakres materiału.

DARMOWY ARKUSZ

Zobacz jak wygląda egzamin i jaki jest jego poziom trudności. Skontaktuj się z nami a prześlemy Ci przykładowy arkusz egzaminu w pełnej wersji – zawierający 80 pytań wraz z odpowiedziami.

Przygotowania Edycja 2024

Przewidzieliśmy 3 różne warianty przygotowań, dostosowane do potrzeb i preferencji osób przygotowujących się do egzaminu wstępnego. W każdej opcji można wybrać Kurs Stacjonarny lub Kurs Online

1. Kurs z wybranych 2 modułów (M.ogólny + M.jakościowy/ilościowy)

Cena: 1299 zł

Promocja do 10 kwietnia: 1099 zł

Wpłać zadatek 400 zł

 • Małe grupy zajęciowe (od kilku do kilkunastu osób)
 • Komplet materiałów do nauki w cenie
 • Program opracowany w oparciu o wymagania egzaminu wstępnego na SGH
 • Kontrola postępów w nauce (obszerna baza przykładowych pytań egzaminacyjnych)
 • Indywidualne podejście – zajęcia prowadzone w pełnej interakcji z prowadzącym
 • Tryb zajęć weekendowy lub w dni robocze
 • Stały kontakt z prowadzącymi aż do dnia egzaminu – specjalnie dedykowany mail
 • Egzamin próbny
 • Możliwość wcześniejszego uzyskania materiałów do nauki!

Wariant bez zajęć:

 • Pakiet do nauki
  samodzielnej
  699 zł 599 zł
Odbierz wcześniej materiały do nauki!

2. Kurs Języka Obcego - Język Angielski

Cena: 499 zł

Promocja do 10 kwietnia: 429 zł

Wpłać zadatek 200 zł

 • Małe grupy zajęciowe – od kilku do kilkunastu osób
 • Inspirujące zajęcia z lektorem z certyfikatem CPE
 • Komplet materiałów do nauki
 • Program opracowany w oparciu o wymagania egzaminu wstępnego na SGH
 • Możliwość kontaktu z lektorem aż do dnia egzaminu – specjalnie dedykowany mail
 • Tryb zajęć weekendowy lub w dni robocze
 • Egzamin próbny

Najczęściej wybierany

Pakiet kompleksowy (1 + 2)

Cena: 1499 zł

Promocja do 10 kwietnia: 1249 zł

Wpłać zadatek 450 zł

 • Wszystkie korzyści opcji 1 i 2
 • Najkorzystniejsza cena – w cenie aż 3 kursy
 • Najefektywniejszy sposób przygotowania się do egzaminu
 • Najwyższa zdawalność po kursie (85-90%)
 • Możliwość dokupienia konsultacji indywidualnych
 • Możliwość powtórnego odbycia zajęć (rabat 66%)
 • Dodatkowe warsztaty w czerwcu na preferencyjnych warunkach (dla chętnych)
 • Gwarancja pozytywnego wyniku (dopytaj o szczegóły)
 • Możliwość wcześniejszego uzyskania materiałów do nauki!

Wariant bez zajęć:

 • Pakiet do nauki
  samodzielnej
  799 zł 699 zł
Odbierz wcześniej materiały do nauki!

Sprawdź dostępne terminy

W razie pytań można wypełnić formularz na dole strony, napisać do nas przez Messengera lub zadzwonić pod numer: +48 512 987 662

Obejrzyj rozmowę w całości poświęconą rekrutacji na studia magisterskie do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i efektywnym przygotowaniom do Sprawdzianu Kwalifikacyjnego z Wiedzy o Gospodarce!

Dlaczego z nami?

VS

Nauka samodzielna

W ramach przygotowań z nami otrzymujesz pełny komplet materiałów opracowanych specjalnie pod kątem egzaminu wstępnego na SGH. Dzięki temu wiesz czego się uczyć, w jakiej kolejności, a także na co zwrócić szczególną uwagę. W skład materiałów wchodzi również bardzo obszerna baza przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Materiały

Ucząc się samodzielnie trudno Ci będzie przeczytać wszystkie podręczniki oraz odpowiednio przyswoić zawartą w nich wiedzę. Niestety nauka będzie prawdopodobnie mało efektywna i momentami chaotyczna, a przez to frustrująca. Brak sprawdzonego planu działania to jeden z głównych powodów niepowodzenia na egzaminie.

W trakcie zajęć tłumaczymy wszystkie kluczowe zagadnienia, zwłaszcza te najtrudniejsze bez których ciężko byłoby Wam samodzielnie kontynuować przygotowania. Liczne przykłady oraz atmosfera zajęć pozwalają bardzo szybko przyswajać niezbędną wiedzę, dzięki czemu nauka staje się prosta i przyjemna.

Przyswajanie wiedzy

Wybierając przygotowania na własną rękę ciężko będzie Ci przekładać wiedzę podręcznikową na pytania egzaminacyjne. Nie znając specyfiki egzaminu bardzo łatwo o nieefektywną naukę. Czytanie wszystkich książek z wykazu oraz poszukiwanie innych źródeł wiedzy wymaga dużego zaangażowania czasowego przy relatywnie niskich korzyściach z takiego sposobu przygotowań. Często jest to powodem zniechęcenia i zaniechania nauki.

W trakcie kursu na bieżąco staramy się sprawdzać Wasze postępy. Dodatkowo w czerwcu, tuż przed prawdziwym sprawdzianem organizujemy egzamin próbny dla wszystkich kursantów. Dzięki temu wiecie jaki jest Wasz stan wiedzy i nad czym powinniście jeszcze popracować na ostatniej prostej przed egzaminem.

Sprawdzanie postępów w nauce

Podczas samodzielnej nauki w żadnym momencie nie jesteście w stanie stwierdzić czy jesteście już dobrze przygotowani czy jeszcze nie, a jeśli nie to na jakich zagadnieniach powinniście się szczególnie skupić w trakcie dalszych przygotowań.

Będąc naszym kursantem w każdej chwili możesz mailowo zadawać pytania naszym prowadzącym jeśli tylko pojawią się jakieś wątpliwości. Z doświadczenia wiemy, że często między zajęciami lub po nich przydaje się dopytać o kwestie, które okazały się być nie do końca jasne. Taka pomoc przysługuje Wam aż do dnia egzaminu, przez cały okres przygotowań.

Pomoc w trakcie nauki

Przygotowując się samodzielnie najczęściej nie masz osoby, która mogłaby na bieżąco wspomagać Cię merytorycznie. Mnożące się wątpliwości powodują często błędne zrozumienie pewnych zagadnień a tym samym uniemożliwiają dalsze poprawne zgłębianie wiedzy.

Zdawalność po naszym kursie wynosi 85-90%.

Zdawalność

Dokładne dane nie są dostępne, więc musimy opierać się na szacunkach, które wskazują, iż zdawalność wśród osób niekorzystających z naszych usług wynosi między 25% a 45%. Oznacza to, że ponad połowa tych osób ostatecznie nie dostaje się na studia w SGH.

Ważne informacje o kursie

Efektywne zajęcia

Zajęcia odbywają się w grupach liczących od kilku do kilkunastu osób i są prowadzone w pełnej interakcji z naszymi mentorami. Zachęcamy zawsze do aktywnego uczestnictwa, zadawania pytań. Nie są to typowe wykłady. Staramy się możliwie dobrze wspierać cały proces nauki, w miarę możliwości go monitorować i dawać Wam stały dostęp do wiedzy prowadzącego pod postacią kontaktu mailowego przez cały okres nauki aż do dnia egzaminu. Zdawalność po naszym kursie wynosi ponad 85%. 🙂 To również dzięki przeprowadzanemu w czerwcu egzaminowi próbnemu, który pozwala zweryfikować poziom wiedzy naszych kursantów na ostatniej prostej przygotowań.

Tryb kursu

Do wyboru są dwa tryby przeprowadzania kursu:

a) Tryb w ciagu tygodnia – zajęcia odbywają się najczęściej dwa razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe. Kurs jest rozłożony w czasie. Z zajęć na zajęcia zadawane i sprawdzane są prace domowe, co kładzie nacisk na regularną naukę.

b) Tryb weekendowy – Kurs odbywa się w ciągu jednego, dwóch bądź trzech weekendów (zależnie od grupy i wybranej opcji kursu). Jest to taki sam kurs jednak realizowany intensywniej. Opcja dobra dla osób dojeżdżających lub zapracowanych.

W 2024 r. możliwe jest odbycie kursu zdalnie (online). 

Materiały do nauki

Każdy uczestnik kursu otrzymuje komplet specjalnie opracowanych materiałów. Materiały aktualizujemy i wzbogacamy co roku, dzięki czemu jest to najlepsze istniejące źródło wiedzy dla osób przygotowujących się do egzaminu wstępnego. W ich skład wchodzi także bardzo obszerna i zarazem cenna baza przykładowych pytań egzaminacyjnych. Materiały wydajemy w formie zakodowanych wydruków dodatkowo oznaczonych imieniem i nazwiskiem kursanta. Osoby odbierające muszą podpisać dokument zobowiązujący ich do użytkowania materiałów jedynie do własnych celów i nieudostępniania ich osobom trzecim. Do tej kwestii podchodzimy bardzo poważnie dlatego materiałów nie można znaleźć nigdzie w sieci.

Sposób zapisu i elastyczne płatności

Aby zapisać się na kurs wystarczy zgłosić się do nas oraz dokonać wstępnej wpłaty ustalonej części kwoty. Resztę można uregulować w dowolnym momencie przed kursem, w dniu jego rozpoczęcia, a nawet już po nim jeśli wybierze się płatności ratalne. Termin zajęć można wybrać spośród dostępnych grup, które są opublikowane w Kalendarzu kursów w dolnej części strony. Kursy odbywają się w różnych okresach i przebiegają z różną intensywnością, dzięki czemu każdy może wybrać najbardziej dogodną dla siebie opcję. Można zapisywać się na różne miesiące i różne tryby, bowiem każdy moduł jest realizowany w osobnej grupie. Niezależnie od preferencji warto jednak zapisać się jak najwcześniej i zagwarantować sobie niższą cenę wynikającą z atrakcyjnych promocji w pierwszych turach zapisów.

O zespole

Doświadczeni i kompetentni mentorzy

W skład naszego zespołu wchodzą ekonomiści z dużym doświadczeniem dydaktycznym, którzy w przeszłości również wybrali studia w Szkole Głównej Handlowej. Dla każdego z nich ekonomia stanowi pasję i kierunek ciągłego doskonalenia oraz zgłębiania wiedzy, dzięki czemu mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami w konkursach z dziedziny ekonomii i dziedzin pokrewnych. Wysoki poziom merytoryczny połączony z odpowiednim podejściem i sposobem przekazywania wiedzy powoduje, że nauka przebiega efektywnie, a zajęcia są tak bardzo cenione przez kursantów. Jeśli do tej pory ekonomia niezbyt Cię interesowała to jest bardzo prawdopodobne, że po kursie zupełnie inaczej spojrzysz na tę tematykę.

“Ekonomia to nasza pasja – podczas nauki nasi kursanci dowiadują się wielu ciekawostek ze świata biznesu oraz praktycznych przykładów zastosowania ekonomii, z których wcześniej często nie zdawali sobie sprawy. Dzięki temu oprócz perfekcyjnego przygotowania do egzaminu udaje nam się rozbudzić w nich zainteresowanie tymi zagadnieniami.”

Nasz Zespół co roku starannie pracuje nad przygotowaniem i zaktualizowaniem oferty na kolejną edycję. W tym roku także czeka na Was kurs i materiały w pełni dostosowane do warunków przeprowadzania egzaminu wstępnego w 2024 roku.

24 maja odbył się Webinar o przygotowaniach do egzaminu!

SGH Egzamin Wstępny 2023

Opinie

Żaneta Radzik
Żaneta Radzik
2023-02-19
Polecam pakiet kompleksowy w przygotowaniach do egzaminu wstępnego na SGH!
Zuzanna Brzozowska
Zuzanna Brzozowska
2023-02-19
Polecam zajęcia z języka angielskiego :)
Emil Derda
Emil Derda
2023-02-13
Polecam serdecznie! EduFactory to gwarancja solidnych i właściwie ukierunkowanych przygotowań do egzaminów i kolokwiów. Prowadzący z ogromnym zaangażowaniem przekazują wiedzę i mają doskonałe rozeznanie w niezbędnym materiale!
Martyna Cios
Martyna Cios
2023-02-01
Jak na SGH to tylko z EduFactory! Polecam!
Adrian Kowalczyk
Adrian Kowalczyk
2023-02-01
Świetne kursy. Polecam!
Ewa Kalinowska
Ewa Kalinowska
2023-02-01
Świetny zespół prowadzących! Wszystkie materiały do zajęć są zrozumiałe, a do tego jest możliwość kontaktu mailowego. Zdecydowanie warci polecenia!
Adrian Zagórski
Adrian Zagórski
2023-01-31
Bardzo polecam przygotowanie z Edu!
Adrian Kępa
Adrian Kępa
2023-01-31
Kurs na naprawdę profesjonalnym poziomie, prowadzący są zawsze przygotowani i zaangażowani. W razie wątpliwości zawsze można na nich liczyć.
Krzysztof Andrulonis
Krzysztof Andrulonis
2023-01-31
Wspaniali ludzie i godne polecenia materiały - polecam!
Patrycja Wieleba
Patrycja Wieleba
2023-01-31
Rzetelne przygotowanie. Szczerze polecam.

Kalendarz kursów

Instrukcja: Moduły są realizowane w osobnych grupach. Należy wybrać jedną, dowolną grupę dla każdego modułu.

Dla każdej grupy określona jest forma realizacji zajęć: Kurs Stacjonarny lub Kurs Online.

Można wybierać grupy realizujące zajęcia w różnych miesiącach, różnych trybach (weekendowo lub w ciągu tygodnia) oraz w różnej formie (stacjonarnie lub online).

Kwiecień (Kursy Online i Stacjonarne)

Kursy w ciągu tygodnia

Kursy weekendowe

Maj (Kursy Online i Stacjonarne)

Kursy w ciągu tygodnia

Kursy weekendowe

Czerwiec (Kursy Online i Stacjonarne)

Kursy w ciągu tygodnia

Kursy weekendowe

Do końca PROMOCJI LAST MINUTE:

(aby skorzystać z promocji wystarczy w czasie wypełnić formularz na dole strony)
2022/06/29 23:59:59

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na kurs, złożyć zamówienie na materiały lub uzyskać więcej informacji o naszych przygotowaniach wystarczy wypełnić formularz na stronie lub napisać na nasz profil na Facebooku korzystając z okienka Messengera w prawym dolnym rogu strony. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco.

Do kiedy można się zapisać?

Zapisać można się w dowolnym momencie przed egzaminem. Pełny cykl zajęć można odbyć nawet zapisując się dopiero w czerwcu. Należy jednak pamiętać, że z tygodnia na tydzień cena kursu będzie rosła i warto jak najwcześniej skorzystać z obowiązujących w danym momencie rabatów. Zapis nie wiąże się z wyborem terminu odbycia kursu, a jedynie z wpłatą zadatku. W ten sposób można zagwarantować sobie niższą cenę a termin wybrać w dowolnym, późniejszym momencie.

Chcę się zapisać i skorzystać z niższej ceny, ale nie wiem jeszcze w jakim terminie chcę odbyć kurs. Co w takim wypadku?

Nie stanowi to żadnego problemu. Możesz zapisać się już teraz, zagwarantować sobie niższą cenę promocyjną, a termin kursu wybrać w dowolnym późniejszym momencie. Możesz również od razu zapisać się do konkretnych grup. I tak będzie Ci później przysługiwało prawo do zmiany grupy (do 7 dni przed rozpoczęciem zajęć).

Ile osób liczą grupy?

Liczebność grup jest różna i waha się w przedziale od kilku do kilkunastu osób. Dzięki tak małej liczbie uczestników zajęcia mogą być prowadzone sprawnie i efektywnie przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdego z Was.

Ile godzin trwa kurs?

Wymiar godzinowy pełnego kursu waha się od 37 do 39 godzin zegarowych (nie lekcyjnych) w zależności od tego czy wybiera się moduł ilościowy czy jakościowy. Do tego dochodzi jeszcze organizowany przez nas czerwcowy egzamin próbny.

Od razu jednak zaznaczamy, że wymiar godzinowy kursu nie jest wcale kluczowym aspektem, którym powinno się sugerować. Przygotowania prowadzimy w oparciu o sprawdzony system, który nie opiera się na samych zajęciach, ale też na pracy samodzielnej wraz z naszymi specjalnie opracowanymi materiałami, oraz na stałej pomocy naszych prowadzących w trakcie nauki poprzez kontakt mailowy. Macie możliwość zadawania dowolnej liczby pytań, jeśli cokolwiek w trakcie nauki jest niejasne. Tego nie otrzymacie na jakimkolwiek innym kursie. Zajęcia są oczywiście istotną częścią przygotowań, ale nie są wystarczające i nie są najważniejsze – niezależnie od tego czy będzie ich 30 godzin czy też 100 godzin. Nie chcemy licytować się na godziny, bo ich większa liczba nie wiązałaby się z proporcjonalnym wzrostem efektywności. Na zajęciach zajmujemy się tym co najistotniejsze i co nieraz jest trudne do samodzielnego opanowania, bądź jest po prostu czasochłonne. Nie ma natomiast sensu, żebyśmy poniekąd powtarzali informacje, które są zawarte w materiałach i wymagają po prostu zapamiętania. Je z pewnością bez problemu opanujecie korzystając z naszych materiałów 🙂 Zależy nam na Waszym dobrym wyniku i przez cały okres przygotowań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jako alternatywę macie do wyboru konkurencyjny kurs w formie wykładów jednorazowo dla 100-200 osób. Jego wymiar godzinowy po przeliczeniu na godziny zegarowe wynosi 2x24h. Nie otrzymujecie do tego odpowiednich materiałów oraz późniejszego wsparcia merytorycznego.

Czy kurs weekendowy różni się od kursu w ciągu tygodnia?

Nie, oba kursy są dokładnie takie same jeśli chodzi o przerabiany materiał i oba w tym samym stopniu przygotują Was do egzaminu. Różnicę tak naprawdę stanowi  jedynie to, że w grupach weekendowych nie zadaje się tyle prac domowych, ponieważ spotkań zwyczajnie jest mniej (ale są one dłuższe). Dokonując wyboru między opcją weekendową i w ciągu tygodnia powinniście kierować się przede wszystkim swoją wygodą i preferencjami – niektórzy nie lubią dużego tempa i wolą rozłożyć kurs w czasie.

Czy kurs online różni się od kursu stacjonarnego?

Nie, są to dokładnie takie same kursy, realizowane w takim samym wymiarze godzinowym oraz obejmujące taki sam zakres materiału. Jedyną różnicę stanowi różna forma przeprowadzenia zajęć. Ze względu na preferencje kursantów utrzymaliśmy w ofercie zajęcia online również w tegorocznej edycji przygotowań w 2022 roku.

Które moduły obowiązują mnie na egzaminie?

To, które moduły obowiązują Cię na egzaminie zależy od tego jaki wybierzesz kierunek/kierunki w trakcie rekrutacji.

1) Moduł ogólno-językowy + Moduł ilościowy – w przypadku gdy chcesz się dostać na jeden ze wskazanych kierunków: Analiza danych – big data; Ekonomia; Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne

2) Moduł ogólno-językowy + Moduł jakościowy – w przypadku gdy chcesz się dostać na inny kierunek niż wskazane powyżej

3) Obowiązują Cię wszystkie moduły jeśli wśród preferowanych kierunków wskażesz minimum po jednym kierunku z obu powyższych kategorii (1 oraz 2)

Nie jestem po studiach ekonomicznych. Czy mam szanse na egzaminie?

Jak najbardziej. W naszym kursie co roku uczestniczy wiele osób które kończyły kierunki nieekonomiczne i nie stanowi to większej przeszkody w osiąganiu przez nie bardzo dobrych wyników na egzaminie. Oczywiście niezbędna jest pracowitość i sporo poświęconego czasu na naukę, czego często brakuje studentom po ekonomicznych uczelniach i to właśnie oni często niespodziewanie zawodzą. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że sprawdzian kwalifikacyjny na studia magisterskie w SGH jest egzaminem, w którym pewność siebie wielu gubi, a rzetelna praca innych wynagradza im włożony trud.

Umiem ekonomię dość dobrze. Czy kurs jest mi potrzebny?

Egzamin wstępny na studia magisterskie w SGH jest na tyle specyficzny, że sama ogólna wiedza ekonomiczna niekoniecznie wystarcza by osiągnąć zadowalający wynik końcowy. Niektóre osoby z SGH lub UW WNE opierają swoje przygotowania tylko i wyłącznie na pracy samodzielnej, ogólnym powtarzaniu materiału i przerabianiu dostępnych przykładowych pytań. Mocno ogranicza to ich możliwości i sprawia, że  w dniu egzaminu mają tak naprawdę taką samą pozycję wyjściową jak wszyscy pozostali studenci, którzy efektywnie przepracowali okres przygotowawczy. Zachęcamy zatem do uczestnictwa w kursie w celu usystematyzowania wiedzy i pogłębienia jej w odpowiednim kierunku dzięki specjalnie opracowanym materiałom.

Czy można zakupić same materiały do nauki?

Tak, jest możliwość zakupu pakietu do nauki samodzielnej, na który składają się materiały do nauki oraz mailowa pomoc merytoryczna naszych prowadzących w razie pojawiania się pytań i wątpliwości w trakcie nauki. Jest to opcja przewidziana dla osób preferujących naukę samodzielną, bądź też takich, które nie mają możliwości uczestnictwa w zajęciach. Cena takiego pakietu wynosi w zależności od zakresu modułów 599zł lub 699zł, natomiast okresowo mogą obowiązywać pewne promocje.
Materiały są udostępniane w formie indywidualnie kodowanych wydruków oznaczonych imieniem i nazwiskiem kursanta. Zabroniona jest ich odsprzedaż, kopiowanie, skanowanie oraz udostępnianie ich osobom trzecim w jakikolwiek inny sposób.

Jestem spoza Warszawy. Czy mogę uczestniczyć w kursie online?

Osoby spoza Warszawy stanowią znaczną część ogólnej liczby naszych kursantów. W przypadku kursu stacjonarnego przewidzieliśmy specjalny, intensywny tryb weekendowy, w ramach którego kurs można odbyć w trakcie trzech, dwóch lub nawet jednego weekendu. Jest to zdecydowanie najczęściej wybierana forma kursu przez osoby niezamieszkujące Warszawy i jest przez nie zgodnie chwalona. Mimo dużej intensywności zajęć kurs przynosi odpowiednie rezultaty, a zapewniony Wam kontakt mailowy z prowadzącymi pozwala monitorować postępy w dalszych przygotowaniach prowadzonych w oparciu o nasz program i materiały.

W związku z pandemią COVID-19 od 2021r. poszerzyliśmy ofertę o możliwość odbycia kursu zdalnie. W momencie zapisywania się na kurs bardzo prosimy o wskazanie preferowanej formy odbycia kursu (stacjonarna lub online). Przekazana preferencja nie jest w żaden sposób wiążąca, ale pozwala nam oszacować zainteresowanie zdalną oraz stacjonarną formą zajęć.

Ile punktów wynosi próg rekrutacyjny?

To podstawowe i prawdopodobnie najczęstsze pytanie zadawane przez osoby aplikujące na studia magisterskie. Odpowiedź niestety nie jest prosta i konkretna. Uczelnia dysponuje określoną liczbą miejsc a próg wyznacza osoba, która jako ostatnia zdoła dostać się na studia. Wysokość progu zależy więc od trudności egzaminu oraz tego jak poradzą sobie z nim kandydaci. Często próg wynosi między 55 a 60 punktów, co wydaje się stosunkowo niskim wynikiem. Nic bardziej mylnego. Co roku tylko nielicznym udaje się przekroczyć poziom 80 punktów, a zdecydowanie największy “tłok” znajduje się właśnie w okolicach progu gdzie dosłownie 1 punkt decyduje o tym, że kilkadziesiąt osób minimalnie nie dostaje się na wymarzone studia. Właśnie dlatego w trakcie przygotowań warto zrobić wszystko, aby później kilka punktów nie przesądziło o negatywnym rezultacie.

Gdzie szukać więcej opinii o kursie?

Zdecydowanie najwięcej opinii nasi kursanci umieszczają na portalach społecznościowych i to właśnie tam, na grupach studenckich lub w recenzjach na profilu EduFactory najłatwiej można znaleźć wpisy dotyczące oceny naszych kursów.

Dlaczego materiały są podpisywane i specjalnie kodowane?

Materiały są efektem ciężkiej pracy naszego zespołu, są corocznie aktualizowane i stanowią ważną część oferty. Kwestii ich bezpieczeństwa poświęcamy bardzo dużo uwagi stosując zaawansowane zabezpieczenia oraz współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi w razie potrzeby interwencji prawnej. Materiały są wydawane tylko i wyłącznie w formie wydruków, są podpisane imieniem i nazwiskiem kursanta. Ponadto stosujemy szereg innych zabezpieczeń, które pozwalają na identyfikację właściciela materiałów nawet gdyby w jakiś sposób usunął bądź zasłonił swoje dane osobowe. Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że materiały są imienne – wydawane do użytku tylko jednej, konkretnej osobie. Nie można ich nikomu udostępniać/przekazywać/powielać/sprzedawać.

Na czym polegają czerwcowe warsztaty dla chętnych?

Co roku na 10-20 dni przed egzaminem organizujemy specjalne warsztaty powtórkowe. W ich trakcie oprócz powtórzenia materiału i usystematyzowania wiedzy omawiamy tegoroczny egzamin próbny oraz skupiamy się na wybranych, trudniejszych zagadnieniach omawiając je w stopniu bardziej szczegółowym. Wszystko po to, by umożliwić Wam zdobycie na egzaminie dodatkowych choćby 2-4 punktów, które w ostatecznym rozrachunku mogą okazać się decydujące.

Warsztaty mają charakter zamknięty i mogą w nich uczestniczyć jedynie osoby, które odbyły nasz kurs w tegorocznej edycji przygotowań. Uczestnictwo wiąże się z dodatkową, stosunkowo niewielką opłatą, która pokrywa koszty organizacji wydarzenia.

Czy można uzyskać dodatkowe rabaty?

Tak i zawsze warto o nie zapytać. Główny rabat jest zależny od tego kiedy następuje zapis – im wcześniej zdecydujesz się na kurs tym niższa cena będzie Cię obowiązywała. Są natomiast też inne możliwości obniżenia ceny jak na przykład polecenie kursu znajomym, zapisanie się w 2 lub więcej osób. Okresowo pojawiają się też inne, mniejsze promocje, które nie zawsze są ogłaszane na stronie.

Czy jest możliwa płatność w ratach?

Tak, istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie lub więcej rat. Nie trzeba od razu wpłacać całej kwoty. Jeśli potrzebujesz dodatkowego czasu na uregulowanie pełnej płatności zgłoś ten fakt gdy będziesz zapisywać się na kurs.

Uczęszczam na inny kurs i nie jestem zadowolony/a. Co mogę zrobić?

Często trafiają do nas osoby w podobnej sytuacji – zazwyczaj w maju i czerwcu. Staramy się zawsze pomóc i umożliwić odpowiednie przygotowanie się do egzaminu. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wykupienie kolejnego kursu jest sporym obciążeniem finansowym. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji – zapytaj o możliwość uzyskania specjalnych preferencyjnych cen.

Czy jest możliwość odbycia kursu Online?

Tak, w tegorocznej edycji (2023 r.) przewidzieliśmy możliwość odbycia kursu zdalnie. Zajęcia online są prowadzone przy użyciu odpowiedniego oprogramowania oraz zabezpieczeń pozwalających na bezpieczne przeprowadzenie kursu. Przed przystąpieniem do zajęć zdalnych konieczne będzie odebranie materiałów do nauki (lub zlecenie ich wysyłki za pośrednictwem kuriera). Będzie trzeba również pisemnie zobowiązać się do przestrzegania określonych reguł (m. in. zakaz rejestrowania obrazu i dźwięku, jego rozpowszechniania, a także przekazywania dostępu do kursu innym osobom).

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapisz się na kurs / zadaj pytanie

  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz akceptuję Regulamin świadczenia usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych oraz treść Regulaminu świadczenia usługi znajdują się pod adresem: https://edufactory.pl/polityka-prywatnosci/

  na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Artykuły na blogu powiązane z kategorią