Opis uczelni

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY. oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.

alk

Kursy i korepetycje dla studentów ALK

Zapraszamy serdecznie na kursy i korepetycje dla studentów kierunków: Finanse i rachunkowość, Zarządzanie, Ekonomia, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie – Socjologia biznesu i mediów

Przygotujemy Was do zaliczenia kolokwiów, kartkówek i egzaminów w sesji.

Nasza kadra doskonale zna program studiów i wymagania poszczególnych przedmiotów, dlatego wybierając zajęcia z nami masz pewność, że nauczysz się dokładnie tego, co trzeba aby bezproblemowo zaliczyć studia!

Nie znalazłeś interesującego Cię przedmiotu w ofercie? Napisz na bok@edufactory.pl

Nasze kursy

Studia licencjackie

Lista kursów:

Studia magisterskie

Lista kursów:

Matematyka

Statystyka

Statystyka opisowa

Ekonometria

Finanse

Rachunkowość

Rachunkowość finansowa

Mikroekonomia

Makroekonomia

Metody ilościowe

Rynki finansowe

Analiza finansowa

Finanse przedsiębiorstwa

Wycena i zarządzanie wartością przedsiębiorstwa

Ekonomia menedżerska

Metody statystyczne

Ekonometria w finansach i rachunkowości

Analiza portfelowa

Rachunkowość zarządcza

Studia magisterskie

Lista kursów:

Ekonomia menedżerska

Metody statystyczne

Ekonometria w finansach i rachunkowości

Analiza portfelowa

Rachunkowość zarządcza

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Współpracujących firm

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać?

Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji o zajęciach najlepiej jest napisać na nasz profil na Facebooku korzystając z okienka messengera w prawym dolnym rogu strony. Ewentualnie można również wysłać zapytanie za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie (nieco dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź)

Czy kursy są dostosowane do wymagań na egzaminie?

Tak, zajęcia z części przedmiotów są dostosowane do wymagań na egzaminie. Warto dopytać nas o tę kwestię, natomiast nawet gdybyśmy nie mieli przygotowanego specjalnego kursu to można przesłać nam zadania/zakres materiału i na tej podstawie poprowadzimy korepetycje.

Czy można zebrać własną grupę?

Tak, jak najbardziej. Ponadto osoba zbierająca grupę otrzymuje dodatkowy rabat. Grupa może liczyć  od 2 do maksymalnie 14 osób. Oczywiście im więcej osób tym mniejsza stawka godzinowa w przeliczeniu na osobę.

Czy można umówić się na zajęcia indywidualne?

Tak, prowadzimy także zajęcia indywidualne.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć zależy przede wszystkim od liczby osób w grupie. Najdroższe będą oczywiście zajęcia indywidualne, natomiast w przypadku zajęć grupowych koszt rozkłada się na wszystkie osoby, dzięki czemu jest stosunkowo niski. Aby uzyskać dokładny cennik wystarczy napisać do nas na profil FB korzystając z okna messengera w prawym dolnym rogu naszej strony.

Masz dodatkowe pytania?

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Artykuły na blogu powiązane z kategorią