Opis uczelni

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY. oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.

sgh3

Kursy dla studentów SGH

Praktycznie od początku naszej działalności prowadzimy zajęcia dla studentów Szkoły Głównej Handlowej pomagając im w zaliczaniu kolokwiów i egzaminów. Na przestrzeni lat dopracowaliśmy kursy dotyczące wielu najważniejszych i najtrudniejszych przedmiotów, dzięki czemu utrzymujemy  wśród naszych kursantów bardzo wysoki odsetek zdawalności. EduFactory cieszy się dużą rozpoznawalnością w SGH i każdy student wie, że w razie potrzeby może się do nas zgłosić, by w kilka godzin opanować problematyczny materiał. Jeszcze kilka lat temu studenci nieco wstydzili się uczęszczać na dodatkowe zajęcia. Dziś coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że kursy w EduFactory to nie tylko pomoc dla tych którzy sobie nie radzą, ale też lub przede wszystkim dla tych którzy szanują swój czas i nerwy. Pracuj z nami efektywnie i zdawaj egzaminy bezstresowo.

Nasze kursy

Studia licencjackie

Lista kursów:

Studia magisterskie

Lista kursów:

Rachunkowość

Rachunkowość finansowa

Matematyka finansowa

Mikroekonomia I

Mikroekonomia II

Makroekonomia I

Makroekonomia II

Język angielski

Język niemiecki

Ekonomia menedżerska

Ekonometria finansowa I

Zaawansowana rachunkowość finansowa

Rachunek kosztów

Portfel inwestycyjny

Studia magisterskie

Lista kursów:

Ekonomia menedżerska

Ekonometria finansowa I

Zaawansowana rachunkowość finansowa

Rachunek kosztów

Portfel inwestycyjny

Kalendarz kursów

Studia licencjackie

Studia magisterskie

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Współpracujących firm

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać?

Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji o kursie najlepiej jest napisać na nasz profil na Facebooku korzystając z okienka messengera w prawym dolnym rogu strony. Ewentualnie można również wysłać zapytanie za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie (nieco dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź)

Czy kursy są dostosowane do wymagań na egzaminie?

Większość kursów dla studentów SGH jest dostosowana do wymagań, w tym także do wymagań stawianych przez poszczególnych wykładowców jeśli dany przedmiot nie podlega jeszcze standaryzacji. Nasz zespół przygotowuje materiały, program kursu oraz ustala długość jego trwania. Na bieżąco dokonujemy aktualizacji i śledzimy zmiany zachodzące na uczelni. To również dzięki Wam bardzo szybko się o nich dowiadujemy. Jeśli wykładowca lub ćwiczeniowiec przekazał Wam istotne informacje to nie zapomnij wspomnieć o nich w momencie zapisu na kurs.

Czy można zebrać własną grupę?

Oczywiście. Zachęcamy do samodzielnego dobierania się w grupy i zgłaszania do nas – możliwe są wtedy dodatkowe rabaty dla osoby zbierającej grupę. Wyjątkiem są okresy najbardziej intensywne, tuż przed sesją kiedy możemy nie mieć dostępnych wolnych terminów. Ale zawsze warto zapytać.

Czy na zajęciach otrzymam materiały do nauki?

Tak, zawsze staramy się zapewniać kursantom materiały, które są opracowane specjalnie pod kątem kursu i służą do pracy zarówno na zajęciach jak i później w domu. Po kursie wszyscy uczestnicy mają również zapewniony stały kontakt mailowy z prowadzącym w razie gdyby pojawiły się jakieś pytania w trakcie nauki.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w jednym z naszych lokali przy Placu Politechniki. Lokalizacja znajduje się 2-3 minuty od stacji Metro Politechnika czyli ok. 10 minut od SGH.

Ile osób liczą grupy?

Liczebność grup jest różna i zależy od typu kursu oraz terminu, w którym się odbywa. Jest to przedział od kilku do kilkunastu osób. Jeśli zależy Ci na mniejszej grupie to staraj się nie zgłaszać w ostatniej chwili, tuż przed egzaminem, bo to właśnie wtedy zainteresowanie jest największe. Niemniej jednak gwarantujemy utrzymanie poziomu i jakości zajęć niezależnie od liczby uczestników danej grupie. W skrajnych przypadkach, jeśli jest taka potrzeba, wydłużamy bezpłatnie kurs aby zrekompensować wolniejsze tempo pracy.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć zależy od kilku czynników i zawsze najlepiej jest zapytać nas bezpośrednio o konkretny kurs korzystając z chmurki czatu messengera w prawym dolnym rogu strony. Tym bardziej, że często obowiązują dodatkowe promocje i rabaty, które mogą nie być wymienione w informacjach na stronie.

Czy muszę coś umieć przed kursem?

Nie wymagamy od uczestników szczególnej wiedzy przed kursem. Niektórzy często dopiero na naszych zajęciach dowiadują się czego dokładnie dotyczy przedmiot, który muszą zaliczyć, więc na początku staramy się robić wprowadzenie od samych podstaw. Nie oznacza to jednak, że kursy nie są dla osób, które już sporo wiedzą. Wręcz przeciwnie. Nasz kurs pozwala w krótkim czasie usystematyzować  wiedzę z zakresu całego semestru danego przedmiotu. Zajęcia są odpowiednie zarówno dla tych którzy chcą po prostu zaliczyć, jak i dla tych którzy celują w najwyższą ocenę.

Czy można uzyskać dodatkowy rabat?

Tak, często obowiązują specjalne dodatkowe rabaty, o które zawsze warto zapytać. Najczęstsze są rabaty za polubienie fanpage’a, rabaty za zbieranie grupy oraz rabaty za polecenie kursu znajomym.

Na liście nie ma przedmiotu, który mnie interesuje - co wtedy?

W takiej sytuacji koniecznie do nas napisz – użyj chmurki Messengera w prawym dolnym rogu strony. Być może okaże się, że będziemy mogli Ci pomóc. Na stronie wymieniamy z nazwy tylko najważniejsze przedmioty.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Godziny zajęć zawsze staramy się dostosować do Waszych potrzeb i oczekiwań. Najczęściej odpowiadają Wam weekendy oraz godziny wieczorne w ciągu tygodnia. Stąd też zdecydowana większość kursów odbywa się właśnie wtedy.

Masz dodatkowe pytania?

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Artykuły na blogu powiązane z kategorią