Kurs języka hiszpańskiego

Język hiszpański jest przez Polaków uważany za jeden z najprostszych języków obcych. Intuicyjna wymowa, ładnie brzmiące słowa i prosta gramatyka – to cechy sprawiające, że wielu ludzi zapisuje się na kursy języka hiszpańskiego i szybko zakochuje się w tym języku. Nasz kurs to nie tylko żmudna nauka, ale przede wszystkim fantastyczna hiszpańska atmosfera. Każde zajęcia stanowią ogromny zastrzyk pozytywnej energii na cały tydzień. Poczuj hiszpańską mentalność, poznaj fantastycznych ludzi i ciesz się nauką, a z pewnością na wakacjach będziesz w stanie powiedzieć dużo więcej niż gracias i dos cervezas, por favor 🙂 

Nasze kursy języka hiszpańskiego bazują na sytuacjach z życia codziennego (np. wizyta w sklepie, na plaży), na uczeniu się poprawnych struktur gramatycznych, czasami także na piosenkach – hiszpańskie utwory są tak rozpowszechnione, że będziecie zaskoczeni, ile słówek już znacie! Duży nacisk kładziemy na mówienie i dbamy o to, by każdy kursant umiał poprawnie porozumieć się po hiszpańsku w różnych sytuacjach. Około 85% kursantów po odbyciu kursu od podstaw kontynuuje naukę z nami na wyższych poziomach 🙂

Dzięki naszemu kursowi dla początkujących osiągniecie poziom A1, czyli:

 • będziecie umieli się komunikować po hiszpańsku na podstawowym poziomie (komunikacja w sytuacjach życia codziennego, rozmowy na proste tematy jak np. pogoda, sport)
 • przyswoicie podstawy gramatyki (m.in. odmiany czasowników, różnicy między hiszpańskimi czasownikami być – ser / estar / hay)
 • opanujecie dużą liczbę słówek w bezbolesny sposób
 • będziecie bezbłędnie wymawiać hiszpańskie słowa
 • osłuchacie się z językiem, dzięki czemu lepiej będziecie rozumieli bardzo szybko mówiących Hiszpanów
 • lepiej poznacie kulturę Hiszpanii i krajów latynoamerykańskich

Nasi lektorzy

To osoby z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Jednocześnie są to osoby, które mieszkały przez pewien czas w Hiszpanii, dzięki czemu wiedzą, co naprawdę jest potrzebne do komunikacji. Ale, co najważniejsze, nasi prowadzący to osoby otwarte, wesołe i zawsze uśmiechnięte. To prawdziwi pasjonaci języka hiszpańskiego, dla których nauczanie to nie tylko praca czy hobby, ale dużo dużo więcej!

W trakcie kursu korzystamy z książki Descubre oraz z materiałów przygotowanych przez naszych lektorów.

Nasze kursy języka hiszpańskiego trwają 42h lekcyjne, zajęcia odbywają się raz w tygodniu w bloku 3h lekcyjnych, całkowity koszt kursu wynosi jedynie 799 zł + 91 zł (podręcznik + ćwiczenia). Biorąc pod uwagę małą liczebność grup jest to bardzo konkurencyjna cena, często niższa nawet od kursów prowadzonych w ok. 20-osobowych grupach.

Opcje kursu

Przewidzieliśmy 3 różne opcje kursu, dostosowane do potrzeb i preferencji osób przygotowujących się do egzaminu wstępnego

Język hiszpański poziom 1. (A1.1)

Cena: 799 zł + 91 zł lub 3×320 zł
 • umiejętność komunikowania się po hiszpańsku na podstawowym poziomie (sytuacje życia codziennego, rozmowy na proste tematy jak np. pogoda, sport)
 • znajomość podstaw gramatyki (m.in. odmiany czasowników, różnice między hiszpańskimi czasownikami “być” – ser / estar / hay)
 • znajomość dużej liczby słówek przyswojona w bezbolesny sposób
 • bezbłędna wymowa hiszpańskich słów
 • osłuchanie z językiem, które pozwoli rozumieć bardzo szybko mówiących Hiszpanów
 • wiedza na temat kultury Hiszpanii i krajów latynoamerykańskich
Zapytaj o dodatkowy rabat!

Język hiszpański poziom 2. (A1.2/A2)

Cena: 890 zł lub 3×320 zł
 • Umiejętność rozmowy na proste tematy (tj. sport, pogoda, relacje rodzinne)
 • Poznanie czasów przeszłych i prostych konstrukcji gramatycznych tj. tener que, ir a
 • Znajomość dużej liczby słówek przyswojonej w bezbolesny sposób
 • Bezbłędna wymowa hiszpańskich słów
 • Osłuchanie się z językiem, które pozwoli lepiej rozumieć bardzo szybko mówiących Hiszpanów
 • Poznanie kultury hiszpańskiej i kultur latynoamerykańskich

Język hiszpański poziom 3. (A2/B1)

740 zł lub 3×260 zł
 • Umiejętność rozmowy na bardziej skomplikowane tematy (tj. religia, polityka, nauka), wiedza, jak reagować w różnych sytuacjach
 • Poznanie bardziej skomplikowanych struktur gramatycznych (tryb rozkazujący afirmatywny i negatywny, tryb łączący, okresy warunkowe)
 • Znajomość bardzo dużej liczby słówek przyswojonej w bezbolesny sposób
 • Osłuchanie się z językiem, które pozwoli zrozumieć bardzo szybko mówiących Hiszpanów
 • Bezbłędna wymowa hiszpańskich słów i rozumienie zasad nią rządzących
 • Dogłębne zrozumienie kultury hiszpańskiej i kultur latynoamerykańskich
Zapytaj o dodatkowy rabat!
Zapytaj o dodatkowy rabat!
Zapytaj o dodatkowy rabat!

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na spotkanie napisz na nasz fanpage na Facebooku EduFactory lub wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie.

Ile czasu trwa spotkanie?

Spotkanie trwa około półtorej godziny, natomiast dobrze jest zarezerwować sobie trochę dłuższą chwilę, aby mieć okazję do osobistej konsultacji z Trenerem i zadania mu wszelkich pytań.

Gdzie się odbywa?

Spotkania odbywają się w jednym z naszych dwóch lokali: na ul. Śniadeckich lub na ul. Lwowskiej. Oba lokale znajdują się przy Placu Politechniki w Warszawie.

Do kogo kierowane jest spotkanie?

Spotkanie kierowane jest  do osób, które interesują się programowaniem lub chcą postawić swój pierwszy krok w tej dziedzinie. Zapraszamy także wszystkie osoby pracujące w zawodach niezwiązanych z IT oraz osoby, które chciałyby zwiększyć efektywność swojej codziennej pracy.

Jak często organizowane są spotkania?

Spotkania organizowane są cyklicznie co 2-3 miesiące. Dlatego jeżeli chciałbyś wziąć udział w spotkaniu, najlepiej zarezerwować sobie termin i nie odkładać tego na następną edycję 🙂

Czy udział w spotkaniu wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Prosimy natomiast, aby osoby decydujące się na udział w spotkaniu finalnie się na nim pojawiły lub poinformowały nas o zmianie planów. Zazwyczaj lista rezerwowa na każde ze spotkań jest dość liczna i nie chcielibyśmy, by finalnie na sali były wolne miejsca.

Masz dodatkowe pytania?

+48 512 987 662

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.