Zapisz się na webinar!

(potwierdzenie otrzymasz na maila)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  Test SGH 2023

  Webinar rozpocznie się już za:

  2023/05/25 19:00:00
  Zapraszamy na bezpłatny webinar o przygotowaniach do testu z wiedzy o przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas 60-minutowego spotkania odpowiemy na pytania:
  • Kiedy zaczyna się rekrutacja i jak wygląda podział punktów❓
  • Jak wygląda Test i punktacja pytań❓
  • Jakie zagadnienia obowiązują na Teście❓
  • Jak przygotować się do Testu❓
  • Ile czasu potrzeba na naukę❓
  • Jakich pytań można się na spodziewać❓(pokażemy przykładowe zadania i rozwiązania)
  • Czy warto korzystać z kursów❓
  • Jaki wynik z Testu to dobry wynik❓

  W trakcie spotkania odpowiemy również na wszystkie Wasze pytania oraz omówimy i wspólnie rozwiążemy wybrane pytania egzaminacyjne.

  📄 Przypominamy, że test z wiedzy o przedsiębiorczości odbędzie się w tym roku 14 lipca❗
  To najwyższy czas aby rozpocząć naukę Koniecznie sprawdź najlepiej ocenianą ofertę przygotowań i uzyskaj rabat za wcześniejszy zapis:

  FAQ | Najczęściej zadawane pytania

  Jak się zapisać?

  Aby zapisać się na webinar wypełnij formularz znajdujący się na górze strony. Informujemy, że na wydarzenie mamy ograniczoną liczbę miejsc!

  Ile czasu trwa wydarzenie?

  Webinar potrwa około godziny, natomiast dobrze jest zarezerwować sobie trochę dłuższą chwilę, aby mieć okazję do zadania nam wszelkich pytań dotyczących rekrutacji i przygotowań.

  Gdzie się odbywa?

  Wydarzenie organizowane jest online. Dostęp zostanie przyznany na maila podanego w formularzu na dzień przed rozpoczęciem webinaru.

  Do kogo kierowane jest spotkanie?

  Spotkanie kierowane jest do osób, które są zainteresowane tegorocznymi przygotowaniami do testu z wiedzy o przedsiębiorczości, który obowiązuje podczas rekrutacji na studia licencjackie SGH oraz samym procesem rekrutacji.

  Czy udział w wydarzeniu wiąże się z dodatkowymi opłatami?

  Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

  Dowiedz się więcej o samym teście i rekrutacji:

  Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.