Zapisz się na webinar!

(potwierdzenie otrzymasz na maila)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  SGH Egzamin Wstępny 2023

  Webinar rozpocznie się już za:

  2023/05/24 19:30:00
  Zapraszamy na bezpłatny webinar o przygotowaniach do egzaminu wstępnego na studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas 60-minutowego spotkania odpowiemy na pytania:
  • Jak wygląda egzamin i jak się do niego przygotować❓
  • Jakich pytań można się na nim spodziewać❓
  • Ile czasu potrzeba na naukę❓
  • Jak przygotowywać się samodzielnie❓
  • Czy warto korzystać z kursów❓
  • Ile mniej więcej punktów zazwyczaj wystarcza by dostać się na poszczególne kierunki❓
  • Kierunek studiów I stopnia – czy ma duże znaczenie❓

  W trakcie spotkania odpowiemy również na wszystkie Wasze pytania oraz omówimy i wspólnie rozwiążemy wybrane pytania egzaminacyjne.

  📄 Przypominamy, że sprawdzian kwalifikacyjny na studia magisterskie odbędzie się w tym roku 29 czerwca❗
  To najwyższy czas aby rozpocząć przygotowania do egzaminu. Koniecznie sprawdź najlepiej ocenianą ofertę przygotowań i uzyskaj dodatkowy rabat:
  Szkoła Główna Handlowa
  📄 Przypominamy, że sprawdzian kwalifikacyjny na studia magisterskie odbędzie się w tym roku 29 czerwca❗
  To najwyższy czas aby rozpocząć przygotowania do egzaminu. Koniecznie sprawdź najlepiej ocenianą ofertę przygotowań i uzyskaj dodatkowy rabat:

  FAQ | Najczęściej zadawane pytania

  Jak się zapisać?

  Aby zapisać się na webinar wypełnij formularz znajdujący się na górze strony. Informujemy, że na wydarzenie mamy ograniczoną liczbę miejsc!

  Ile czasu trwa wydarzenie?

  Webinar potrwa około godziny, natomiast dobrze jest zarezerwować sobie trochę dłuższą chwilę, aby mieć okazję do zadania nam wszelkich pytań dotyczących rekrutacji i przygotowań.

  Gdzie się odbywa?

  Wydarzenie organizowane jest online. Dostęp zostanie przyznany na maila podanego w formularzu na dzień przed rozpoczęciem webinaru.

  Do kogo kierowane jest spotkanie?

  Spotkanie kierowane jest do osób, które są zainteresowane tegorocznymi przygotowaniami do egzaminu wstępnego na studia magisterskie SGH oraz procesem rekrutacji.

  Czy udział w wydarzeniu wiąże się z dodatkowymi opłatami?

  Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Prosimy natomiast, aby osoby decydujące się na udział w webinarze finalnie się na nim pojawiły lub poinformowały nas o zmianie planów.

  Dowiedz się więcej o egzaminie wstępnym:

  Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. EDUFACTORY oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym przedstawicielem.