EduFactory Academy of Skills

Szkolenia Profesjonalny Mówca

Targi branżowe, prezentacja projektowa, konferencja naukowa – w każdej z tych sytuacji to jak zostaniemy zapamiętani zależy od naszej zdolności do profesjonalnego budowania argumentów i pozyskiwania uwagi odbiorcy. Współczesny rozwój kariery zawodowej wymaga kompleksowego połączenia umiejętności twardych oraz tych związanych z perswazją, przekonywaniem, negocjacjami. Celem Szkolenia “Profesjonalny Mówca” jest przekazanie najbardziej praktycznych i przydatnych technik formułowania przekonujących wystąpień publicznych, kontrargumentowania oraz elementów debaty.

Opcje kursu

Oferta obejmuje 2 możliwości zakupu szkolenia:

1. Profesjonalny mówca - wariant podstawowy (16h)

Cena: 1199 zł
 1. Wystąpienia publiczne: profesjonalna prezentacja, utrzymywanie kontaktu z publiką, odbieranie pytań (4h)
 2. Debata: argumentacja, kontrargumentacja, etykieta sporu (4h)
 3. Wizerunek: ubiór, sarvoir-vivre, postawa podczas wystąpienia (4h)
 4. Głos: ćwiczenia głosowe, techniki relaksacyjne przed wystąpieniem, tembr, wymowa (4h)
Zapytaj o dodatkowy rabat!

2. Profesjonalny mówca - wariant rozszerzony (16h + 2h)

Cena: 1299 zł

Wszystkie korzyści kursu podstawowego oraz:

 • dostęp do grupy online dla uczestników kursu z dodatkowymi materiałami ćwiczeniowymi “Profesjonalny mówca”
 • dwie godziny indywidualnego treningu
 • materiały nagraniowe w formie e-learningu
Zapytaj o dodatkowy rabat!
Zapytaj o dodatkowy rabat!

Ważne informacje o szkoleniu

Prowadzący

Prowadzącymi szkolenie są doświadczeni Mentorzy z sukcesami na polskich i zagranicznych turniejach debat. Posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń mogą poszczycić się opanowanymi do perfekcji narzędziami zyskiwania uwagi odbiorcy. W zespole mamy podwójnego zdobywcę tytułu najlepszego debatanta Polski w uniwersyteckim turnieju AMPDO oraz zdobywcę tytułu najlepszego debtatanta kontrargumentującego, prowadzącego od 5 lat ponad 1000 godzin kursów i szkoleń.

Dodatki do kursu

Oprócz standardowych zajęć stacjonarnych, każdy uczestnik otrzymuje:

 • dostęp do prezentacji multimedialnych w wersji cyfrowej i elektronicznej
 • zestaw ćwiczeń do samodzielnej pracy nad własnymi umiejętnościami
 • możliwość dokupienia indywidualnych treningów w atrakcyjnej cenie

Płatność

W momencie zapisu na szkolenie wymagamy wpłaty zadatku w wysokości około 30% całkowitej ceny. Pozostałą część należnej kwoty należy uregulować najpóźniej pierwszego dnia zajęć. W wyjątkowych sytuacjach umożliwiamy również system płatności ratalnej rozłożony w dłuższym czasie. Nierzadko cena szkolenia objęta jest okresowym rabatem, dlatego warto dopytać o niego przy samym zapisie. Również kupując więcej niż jedno szkolenie lub zapisując się w kilka osób przyznajemy dodatkowy rabat.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Przed zakończeniem szkolenia przeprowadzany jest egzamin sprawdzający nabytą wiedzę i nowe umiejętności. Po jego pozytywnej ocenie przez prowadzącego, każdemu uczestnikowi przysługuje imienny, kodowany certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia na określonym poziomie. Certyfikaty wręczane są przez prowadzącego na ostatnich zajęciach. Po zakończeniu szkolenia oferujemy możliwość kontynuacji kształcenia, a także doradztwo mentora i jego pomoc w znalezieniu pracy związanej z nowo nabytymi umiejętnościami.

Grupa zajęciowa

Zależy nam na wysokiej jakości i komforcie odbywanego szkolenia. Zajęcia stacjonarne przeprowadzane są w małych grupach o liczebności około 5-7 osób. Dzięki temu gwarantujemy indywidualne podejście prowadzącego do każdego z uczestników. Podczas szkolenia, na bieżąco zgłaszasz wszelkie problemy lub niezrozumiałości i otrzymujesz natychmiastową pomoc. Z opinii naszych poprzednich uczestników wynika, że małe grupy nie tylko umożliwiły lepszy kontakt z prowadzącym, a także nierzadko dały możliwość do wzajemnej integracji uczestników i w późniejszym czasie do ich uczestnictwa we wspólnych projektach związanych z tematyką szkolenia.

Lokalizacja

Zajęcia stacjonarne odbywają się w jednym z naszych dwóch lokali znajdujących się przy Placu Politechniki:

 • ul. Śniadeckich 20/5, Warszawa
 • ul. Lwowska 2a/14, Warszawa

W dniu poprzedzającym szkolenie zawsze wysyłamy informacje z dokładną lokalizacją oraz salą. Oba lokale znajdują się w odległości 3 min pieszo od stacji Metro Politechnika. Dysponujemy 7 salami zajęciowymi, wyposażonymi w telewizory LED oraz tablice lekcyjne. Na czas zajęć umożliwiamy również wypożyczenie laptopa, niezbędnego do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Natomiast zachęcamy do wzięcia ze sobą własnego sprzętu. Dla uczestników przygotowany jest również bar kawowy, dostępny przez cały czas trwania szkolenia.

Kalendarz kursów Academy of Skills

Kursy w ciągu tygodnia

Kursy weekendowe

FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zapisać się na szkolenie?

Umożliwiamy aż trzy opcje zapisu na szkolenie:

 • poprzez wiadomość na nasz fanpage na Facebooku Edufactory
 • poprzez wypełnienie formularza w zakładce poświęconej szkoleniu
 • poprzez napisanie maila na kontakt@edufactory.pl

Ze względu na czas realizacji zapisu najbardziej rekomendowaną opcją jest wiadomość na nasz fanpage na Facebooku.

Do kiedy najpóźniej mogę się zapisać?

Zapisać można się w dowolnym momencie, jednak zachęcamy by zrobić to możliwie szybko. W związku z małą liczebnością grupy mamy ograniczoną liczbę miejsc, a także wraz z upływem czasu przestają obowiązywać pierwotnie przysługujące rabaty.

Czy wpłata zadatku podlega ewentualnemu zwrotowi?

Wpłata zadatku jest bezzwrotna. W wyjątkowych sytuacjach umożliwiamy przepisanie wartości zadatku na poczet przyszłego lub innego szkolenia z naszej oferty w ramach Academy of Skills.

Czy mam wpływ na terminy zajęć stacjonarnych?

Jeżeli zaproponowane przez nas terminy szkolenia “Profesjonalny mówca” Ci nie odpowiadają, zachęcamy do kontaktu. W przypadku, gdy zgłosi się do nas więcej osób z podobną prośbą, zawsze staramy się zorganizować drugą turę lub zmienić terminy wcześniej zaplanowanego szkolenia.

Co mogę zrobić, gdy w trakcie szkolenia okaże się, że nie jestem w stanie w nim dalej uczestniczyć?

W takim przypadku prosimy o zgłoszenie do nas takiej sytuacji. Zawsze staramy się zachować elastyczne podejście do klienta i w takich sytuacjach zazwyczaj proponujemy kontynuację szkolenia w następnej edycji.

Masz dodatkowe pytania?

+48 512 987 662

bok@edufactory.pl

Zapisz się na kurs

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę EduFactory na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób przez Grupę EduFactory.

  Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  Artykuły na blogu powiązane z kategorią